بیشترین آثار ارسالی جشنواره “ملی عکس تصویر امید” از استان تهران

 بیشترین آثار ارسالی جشنواره “ملی عکس تصویر امید” از استان تهران

بهرام بیات دبیر نخستین دوره جشنواره ملی عکس تصویر امید ضمن تقدیر و تشکر از حضور و شرکت عکاسان سراسر کشور در این رویداد فرهنگی و هنری و خیریه، آماری از شرکت‌کنندگان در این دوره از جشنواره ارائه کرد و گفت: از ۲۹ استان در جشنواره ملی عکس «تصویر امید» شرکت کردند که بیشترین آثار از تهران، زنجان، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی به دبیرخانه رسید که ۳۶ نفر از استان تهران ، ۲۲ نفر از استان زنجان و ۱۲۶ نفر از استان‌های دیگر در این دوره از جشنواره شرکت‌ کرده‌اند.

بیات افزود ؛ داوری نخستین جشنواره ملی عکس«تصویر امید»، روز شنبه ۲۵ دی ماه ۱۴۰۰ در دفتر تهران انجمن خیریه مهرانه برگزار خواهد شد. هیات داوران این دوره از جشنواره ساسان مویدی ، کریم متقی و کیارنگ علایی از اساتید مطرح کشوری هستند.

دبیر جشنواره ملی عکس تصویر امید با اشاره به اعلام نتایج اولیه جشنواره تا چند روز آینده و برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره و افتتاحیه نمایشگاه از آثار برگزیده و منتخب جشنواره در روز یکم بهمن ماه ۱۴۰۰ در سالن همایش های بین المللی مهرانه زنجان افزود که در این دوره در کنار بخش اصلی نمایشگاه، بخش جنبی با حضور آثاری از اساتید و بزرگان عکاسان ایران برگزار خواهد شد که از عموم مردم و صاحبان کسب و کار های بزرگ استان و اصحاب رسانه به حضور در این مراسم منحصر به فرد در زنجان دعوت به عمل آورد.

نمایشگاه نخستین جشنواره ملی عکس تصویر امید از یکم تا ۱۵ بهمن ماه در گالری انجمن خیریه مهرانه واقع در جاده گاوازنگ-بلوار مهرانه-کلینیک تخصصی انجمن خیریه مهرانه زنجان برپا خواهد شد.

amar
bahram bayat